قوانین خرید از سایت مهندس فایل

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب سایت مهندس فایل برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

  1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول (نظر) مطرح کنید.
  2. کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.
  3. بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از مهندس فایل خریداری کند.
  4. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می شود. لینک دانلود مستقیم پس از پرداخت به صورت مستقیم پس از پرداخت می توانید دانلود کنید ، یک نسخه کامل از فاکتور خرید + لینک دانلود محصول به ایمیل مشتری ارسال می شود . عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل ، می باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
  5. سایت مهندس فایل مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.
  6. درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب سایت مهندس فایل متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به سایت مهندس فایل خواهد بود.
  7. سایت مهندس فایل مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
  8. خرید تکراری امکان مرجوع نمودن محصول را ندارد.
  9. عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی امکان مرجوع نمودن محصول نیست.
  10. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت مهندس فایل ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط سایت مهندس فایل را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

آخرین تغییر در تاریخ : 1 آذرماه 1401